جوک های قدیمی | جوک های روز (63523)“روز شوخی قدیمی بگویید” در 24 جولای جشن گرفته می شود. این روز راهی برای زنده نگه داشتن جوک های قدیمی است! خوشبختانه، آرشیو ما در سال 2008 شروع شد، بنابراین جوک های قدیمی فراوان است!

یک روز پسری سوار اتوبوس شد و روی صندلی راهرو کنار یک خانم مسن نشست. چند دقیقه بعد، او نتوانست خود را کنترل کند و مجبور شد یک گوز بزرگ پر سر و صدا را رها کند.
خجالت زده سعی کرد با خانم صحبت کند و از او پرسید: “آیا اتفاقا روزنامه امروز داری؟”
خانم به او نگاه کرد و گفت: نه، اما دفعه بعد که از کنار درختی رد شدیم، یک مشت برگ برایت می گیرم.

س: چند هوادار منچسترسیتی برای تعویض لامپ لازم است؟
پاسخ: هیچکدام – آنها کاملاً از زندگی در سایه ها خوشحال هستند.

یک زوج مسن در یک تصادف کشته شدند و متوجه شدند که توسط سنت پیتر به بهشت ​​سفر می کنند.
اینجا کاندوی شما در کنار اقیانوس است، زمین‌های تنیس، استخر شنا و دو زمین گلف. اگر به نوشیدنی نیاز دارید، کافیست در هر یک از بارهای بسیار واقع در سراسر منطقه توقف کنید.
پیرمرد وقتی سنت پیتر را ترک کرد، خش خش کرد: «هک، گلوریا، اگر در مورد آن همه سبوس جو دو سر احمقانه، جوانه گندم و رژیم های کم چرب نشنیده بودید، می توانستیم ده سال پیش اینجا باشیم!»

مردی به جراحی دکترش می‌رود و می‌گوید: «دکتر، می‌توانید برای باد مداوم چیزی به من بدهید؟»
دکتر لحظه ای فکر می کند و سپس پاسخ می دهد: “بله، برو یک بادبادک بخر.”

جوک های قدیمی را در اولین صفحه جوک های ما بخوانید: جوک های روز چهارشنبه 25 ژوئن 2008


جوک روز – جوک های قدیمی

بهترین جوک برای دوشنبه، 24 جولای 2023 از سایت است جوک های روز – جوک های قدیمی

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید