تحقیقات پلیس | جوک های روز (63329)یک خانم می میرد و پلیس متوجه می شود که او خانم یک فاحشه خانه غیرقانونی است، آنها کتاب سیاه کارگران و مشتریان او را پیدا می کنند، بنابراین بیل، یک کارآگاه مسن تر و بیوه را مأمور می کنند تا با زنان صحبت کند تا اطلاعات بیشتری در مورد عملیات پیدا کند. آنها به عنوان یک مرد مسن تر به نظر می رسند که بیل به اندازه کارآگاهان جوان تر توسط زنان جوان زیبا فریفته نخواهد شد.

چند هفته پس از تحقیقات، بیل نزد سرپرست خود می رود و می گوید که به دلیل تضاد منافع باید از این پرونده خلاص شود. سرپرست می پرسد منظورش چیست؟

بیل می‌گوید: «خب، همه چیز خوب پیش می‌رفت و من اطلاعات خوبی از دخترها دریافت می‌کردم، اما آخرین زن کتاب سیندی بود، دختری شیرین، زیبا و بامزه 59 ساله. ما چند بار همدیگر را دیدیم و برای کوتاه کردن یک داستان طولانی، ما قرار ملاقات را شروع کردیم و اکنون به یک آیتم تبدیل شده ایم.”

ناظر به بیل نگاه می کند و می گوید: “باورم نمی شود بیل. سی و هشت سال کار، 2 سال تا بازنشستگی فاصله داشتی، و تو به قدیمی ترین حقه کتاب افتادی.”


#شوخی

جوک روز – تحقیقات پلیس

بهترین جوک برای جمعه، 26 مه 2023 از سایت است جوک های روز – تحقیقات پلیس

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید