شروع دوشنبه با این جوک های کوتاه راحت تر استاگر پتاسیم، نیکل و آهن را با هم ترکیب کنید چه چیزی به دست می آید؟
چاقو.

من یک بازی دزدان دریایی را برنامه ریزی کردم، اما کاربران گفتند، شخصیت اصلی به اندازه کافی شبیه یک دزد دریایی نیست.
به زودی یک پچ وجود خواهد داشت.

قارچ ها چقدر فضا برای رشد نیاز دارند؟
به اندازه قارچ.

امروز به دکترم مراجعه کردم، او به من گفت که ناشنوا می شوم.
شنیدنش سخت بود.

یک روز یک شوهر کار خانه را به چالش کشید و تصمیم گرفت که گرمکن خود را بشوید. چند ثانیه بعد از اینکه وارد اتاق لباسشویی شد، به همسرش فریاد زد: “از چه تنظیماتی روی ماشین لباسشویی استفاده کنم؟” او پاسخ داد: “بستگی دارد.” “روی پیراهن شما چه می گوید؟”
او با افتخار پاسخ داد: “خرس های شیکاگو!”

بهترین مکان برای فروش ست شطرنج دست دوم کجاست؟
در یک مغازه گروفروشی


جوک روز – شروع دوشنبه با این جوک های کوتاه راحت تر است

بهترین جوک برای دوشنبه، 22 مه 2023 از سایت است جوک های روز – شروع دوشنبه با این جوک های کوتاه راحت تر است.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید