جوک چهارشنبه 17 مه 2023 از سایت Hand picked jokesهمسرم از من پرسید منظور از mansplaining چیست؟
…حالا من باید چیکار کنم؟

اگر کلمات “مطمقاً هیچ چیز” را به عقب بنویسید، “Gnihton Yletulosba” را دریافت می کنید …
… که از قضا به معنای مطلقاً هیچ است.

احساس افسردگی می کردم. پس همسرم دستش را روی شانه ام گذاشت و گفت: زمین.
این برای من یک دنیا معنی داشت.

من واقعا سخت روی یک مهمانی کار کردم تا میراث مکزیکی و نروژی ام را با هم ترکیب کنم، اما در نهایت این فقط یک ناامیدی بزرگ بود.
از فیورد فیستا چه انتظاری داشتم.

من یک خودکار دارم که می تواند زیر آب بنویسد
می تواند کلمات دیگری را نیز بنویسد


جوک روز – Mansplaining … و چند جوک تازه کوتاه دیگر

بهترین جوک برای چهارشنبه 17 مه 2023 از سایت است جوک های دستچین شده – Mansplaining … و چند جوک تازه کوتاه دیگر.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید