جوک چهارشنبه 10 می 2023 از سایت باور نتواعظ جدید به تازگی خطبه خود را آغاز کرده بود.
او کمی عصبی بود و حدود ده دقیقه پس از خطبه، ذهنش خالی شد.
پس از یک ثانیه وحشت کامل، آنچه را که در حوزه علمیه در مورد چنین موقعیت هایی به او آموخته بودند، به یاد آورد: نکته آخر را تکرار کنید.

معلمش به او اطمینان داد که این به او کمک می‌کند آنچه را که قرار است در آینده بیاورد به خاطر بیاورد. بنابراین او آن را امتحان کرد: “ببین، من به سرعت می آیم.” هنوز ذهنش خالی بود. دوباره تلاش کرد. “ببین، من به سرعت می آیم.”

هنوز چیزی نیست. او یک بار دیگر تلاش کرد — با چنان قدرتی صحبت کرد و اشاره کرد که به جلو افتاد، منبر را به یک طرف کوبید، روی گلدان گل کوبید و به دامان پیرزنی در ردیف اول افتاد.
واعظ جوان به شدت عذرخواهی کرد. پیرزن کوچولو گفت: “اشکال ندارد، مرد جوان.”
«تقصیر من بود، باید از سر راه می رفتم.
سه بار به من گفتی که می آیی!”


#شوخی

جوک روز – ببین من سریع میام

بهترین جوک برای چهارشنبه، 10 مه 2023 از سایت است شبکه باور – ببین من سریع میام.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید