نامه ای به یک مادر فضولمادری وارد اتاق خواب دخترش می شود و نامه ای را روی تخت می بیند. با بدترین پیشگویی، با دستان لرزان آن را می خواند:
با تاسف و تاسف فراوان به شما می گویم که با دوست پسر جدیدم فرار کردم. من اشتیاق واقعی پیدا کردم و او خیلی خوب است، با تمام سوراخ کردن و خالکوبی هایش و موتور سیکلت بزرگش.
اما نه تنها مامان، من باردارم و احمد گفت که ما در تریلر او در جنگل بسیار خوشحال خواهیم شد. او می‌خواهد فرزندان بیشتری با من داشته باشد و این یکی از آرزوهای من است.
من آموخته ام که ماری جوانا به هیچ کس آسیب نمی رساند و ما آن را برای خودمان و برای دوستانش که تمام کوکائین و اکستازی را که ممکن است بخواهیم برای ما فراهم کنند، پرورش می دهیم.
در ضمن، ما برای علم دعا می کنیم تا درمان ایدز را پیدا کند، برای احمد که بهتر شود، او سزاوار آن است.
مامان نگران نباش من الان 15 سالمه و میدونم چطور از خودم مراقبت کنم. روزی می‌روم تا شما نوه‌هایتان را بشناسید.
دخترشما،
جودیت

ن: مامان این درست نیست. من در خانه همسایه هستم. فقط میخواستم بهت نشون بدم که تو زندگی چیزهایی بدتر از کارنامه مدرسه هست که تو کشوی میز من هست…دوستت دارم!


#شوخی

جوک روز – نامه به یک مادر فضول

بهترین جوک برای پنجشنبه 11 مه 2023 از سایت است جوک های روز – نامه ای به یک مامان فضول.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید