جوک برای پنجشنبه، 04 مه 2023 از سایت جوک های روزروز جهانی آتش نشانان (IFFD) در 4 مه برگزار می شود. برخی از جوک های آتش نشانان را ببینید.

چه اتفاقی برای آتش نشانی افتاد که در کارش خوب عمل نمی کرد؟
اخراج شد!

بابا، آتش نشان ها از کدام نامه بیشتر متنفرند؟
ر، پسر

وجه اشتراک پلیس و آتش نشانان چیست؟
هر دو می خواستند آتش نشان شوند.

آتش نشانان برای نجات یک زن از طبقه بالایی یک ساختمان آپارتمانی در حال سوختن می روند. آتش نشان ها می گویند ببین، ما دو راه برای بیرون آوردنت داریم. ما این فناوری جدید را داریم که به ما امکان می دهد یک سرسره نسوز ایجاد کنیم که می تواند شما را از پله ها پایین بیاورد. یا، شما فقط می توانید با ما از پنجره بیرون بیایید و به روشی که همیشه این کار را انجام می دادیم پایین بروید.
خانم می گوید: اولی جالب به نظر می رسد، اما فکر می کنم نردبان را انتخاب کنم.

کار کردن در خانه بد است…
….اگر آتش نشان هستید.

کلاس پیش دبستانی جانی کوچولو به یک سفر میدانی به ایستگاه آتش نشانی رفت.
آتش نشانی که ارائه می دهد یک آشکارساز دود را در دست گرفت و از کلاس پرسید:
“آیا کسی می داند این چیست؟”
دست جانی کوچولو بلند شد و آتش نشان او را صدا زد.
جانی کوچولو جواب داد: اینطوری مامان میدونه شام ​​آماده است!

پس از سوختن کارخانه کفش، آتش نشانان تنها ته یک کفش را پیدا کردند و تنها بازمانده آن بود.


#شوخی

جوک روز – جوک روز جهانی آتش نشان

بهترین جوک برای پنجشنبه، 04 مه 2023 از سایت است جوک های روز – جوک های روز جهانی آتش نشان.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید