جوک چهارشنبه 3 مه 2023 از سایت جوک روزیک زن مسن بسیار سنتی یک روز عصر از یک بازی خوب بریج با دوست دخترش لذت می برد. “اوه، نه! من باید عجله به خانه بروم و شام را برای شوهرم درست کنم! اگر به موقع آماده نشود، او واقعاً تیک می زند!” او ناگهان فریاد زد.
وقتی به خانه رسید متوجه شد که وقت کافی برای رفتن به سوپرمارکت ندارد و تنها چیزی که در کمد داشت یک برگ کاهوی پژمرده، یک تخم مرغ و یک قوطی غذای گربه بود. او با وحشت، قوطی غذای گربه را باز کرد، تخم مرغ را هم زد و درست زمانی که شوهرش بالا می‌کشید، آن را با برگ کاهو تزئین کرد.
او به شوهرش احوالپرسی کرد و سپس با وحشت او را تماشا کرد که او برای شام می نشست. در کمال تعجب، شوهر از شام خود بسیار لذت برد. “عزیزم، این بهترین شامی است که در چهل سال زندگی مشترک برای من درست کرده ای. می توانی این را برای من در هر روزی درست کنی.”
ناگفته نماند که از آن به بعد هر شب پل، زن برای شوهرش همان غذا را درست می کرد. او این موضوع را به دوستان پل خود گفت و همه آنها وحشت کردند.
“تو داری میکشیش!” آنها فریاد زدند.
دو ماه بعد شوهرش فوت کرد.
زن‌ها دور میز نشسته بودند و بریج بازی می‌کردند که یکی از دوستان گفت: “تو او را کشتی! ما به تو گفتیم که اگر هر هفته با غذای گربه به او غذا بدهی، او را به درد می‌آورد! چطور می‌توانی آن‌قدر آرام بنشینی و با شناخت تو بریج بازی کنی. شوهرت را به قتل رساندی؟”

زن با روایی پاسخ داد: “من او را نکشتم. او در حالی که داشت خودش را تمیز می کرد از مانتو افتاد.”


#شوخی

جوک روز – گربه باحال

بهترین جوک برای چهارشنبه، 03 مه 2023 از سایت است جوک های روز – گربه باحال.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید