جوک سه شنبه 25 آوریل 2023 از سایت Hand picked jokes25 آوریل روز ملی یک لوله کش را در آغوش بگیرید! چند جوک مرتب و یک جوک طولانی تر در مورد لوله کش ها پیدا کنید

لوله کش ها و معلمان چه وجه مشترکی دارند؟
هر دوی آنها باید تمام روز با چیزهای کوچکی سروکار داشته باشند.

یک لوله کش در کتابخانه چه می گوید؟
“پایپ پایین!”

لوله کش از چه سبزیجاتی متنفرند؟
تره فرنگی.

لوله کش ها و اقتصاددانان چه وجه مشترکی دارند؟
هر دو با تولید ناخالص داخلی سروکار دارند.

چرا لوله کش بعد از یک روز کار خسته بود؟
چون کار خیلی خسته کننده بود!

شباهت بین یک لوله کش و یک بدنساز چیست؟
هر دو دوست دارند آهن پمپ کنند!

هنگامی که لوله کش تجربه نزدیک به مرگ را داشت، تقریباً تمام زندگی خود را جلوی چشمانش سرخ می کرد!

به لوله کشی که فوق العاده شده و بازی خودش را دارد چه می گویید؟
سوپر ماریو!

یک لوله کش از یک زن تماس گرفت و از او در مورد لوله نشتی آپارتمانش درخواست کمک کرد. وقتی او وارد شد، وقتی متوجه شد که این زن کاملاً جذاب است و هیکلی خیره کننده دارد، شگفت زده شد. با گذشت بعد از ظهر، این دو به طور فزاینده ای صمیمی و صمیمی شدند.
حوالی ساعت 5:30 بعد از ظهر تلفن زنگ خورد و قرار ملاقات پرشور آنها را قطع کرد. زن به تماس پاسخ داد و سپس به لوله کش اطلاع داد: “این شوهر من بود. او در راه خانه است، اما حوالی ساعت 8 شب به دفتر بازخواهد گشت، اگر شما برگردید، می توانیم از همان جایی که متوقف کردیم ادامه دهیم. “
لوله کش اتحادیه با ناباوری به زن خیره شد و پاسخ داد: “چی؟ به وقت خودم؟”

#HugaPlumberDay #National HugaPlumberDay

#شوخی

جوک روز – جوک های روز ملی در آغوش گرفتن یک لوله کش

بهترین جوک برای سه شنبه 25 آوریل 2023 از سایت است جوک های دستچین شده – جوک های روز ملی در آغوش گرفتن یک لوله کش.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید