جوک برای دوشنبه، 24 آوریل 2023 از سایت Hand picked jokes24 آوریل #روز جیغ است، که برای آگاهی دادن به مزایای فریاد ایجاد شده است. #جوک بزن!

همسرم فریاد زد: “تو به یک کلمه هم که گفتم گوش ندادی، نه؟!”
غافلگیر شدم… چه راه عجیبی برای شروع یک مکالمه.

زن باردار فریاد می زند نمی تواند نباید نمی تواند…
دکتر گفت “جای نگرانی نیست، اینها انقباضات هستند”

چه چیزی طولانی، ضخیم، سیاه است و می تواند شما را فریاد بزند؟
یک طوفان

من دوست دارم زنان را تا زمانی که فریاد بزنند لیس بزنم
معمولا فقط یک لیس می گیرد.

همسرم در حوالی سحر مرا بیدار کرد و سرش را فریاد زد
باید اشاره کنم که داون پرستار بچه ما بود.

به پسری که در نسکار فریاد می زند چه می گویید؟
نژادپرست سرعت

#ScreamDay #ScreamDay2023


#شوخی

جوک روز – جوک روز جیغ

بهترین جوک برای دوشنبه، 24 آوریل 2023 از سایت است جوک های دستچین شده – جوک های روز جیغ.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید