جوک یکشنبه 23 آوریل 2023 از سایت جوک روز23 آوریل روز سنت جورج است که به نام سنت جورج، قدیس حامی انگلستان نامگذاری شده است.

مسافری خسته در قرن هجدهم در انگلستان، گرسنه و خسته، با تابلویی که روی آن نوشته شده بود: «سنت جورج و اژدها» به مسافرخانه ای کنار جاده نزدیک شد.

در زد. زن صاحب مسافرخانه سرش را از پنجره بیرون آورد.

آیا فرصتی برای لقمه خوردن دارید؟ او پرسید.

<

زن به لباس های ژنده و کثیف او نگاه کرد و فریاد زد: “نه!”

“ممکن است من یک پیمانه ییل بخورم؟”

“نه!” او پاسخ داد.

“آیا می توانم حداقل در اصطبل شما استراحت کنم؟”

“نه!” او یک بار دیگر فریاد زد

مسافر دوباره سعی کرد: “میتونم با مهربانی…؟”

“حالا چیه؟” زن قیچی کرد و او را قطع کرد.

او پرسید: «آیا امکان دارد با جورج گپ بزنیم؟»


#جوک # #روز جورج

جوک روز – سنت جورج و اژدها

بهترین جوک برای یکشنبه، 23 آوریل 2023 از سایت است جوک های روز – سنت جورج و اژدها

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید