جوک برای پنجشنبه، 20 آوریل 2023 از سایت Reddit Jokes: Get Your Funny!یک شکارچی برای شکار یک خرس وارد جنگل می شود که به تفنگ 22 گیج مطمئن خود مسلح است. پس از مدتی، او یک خرس عظیم را می بیند، هدف می گیرد و شلیک می کند. دود پاک می شود، اما خرس ناپدید شده است.
لحظاتی بعد خرس به شانه شکارچی ضربه می زند و می گوید: “هیچ کس به من شلیک نمی کند و از دستش فرار نمی کند. تو دو راه داری: می توانم گلویت را پاره کنم و بخورمت، یا شلوارت را بیاندازی، خم شوی. و هر طور که بخواهم انجام خواهم داد.” شکارچی از ترس مرگ، شلوارش را به زمین می‌اندازد و خم می‌شود و به خرس اجازه می‌دهد همانطور که گفته بود عمل کند.
وقتی خرس رفت، شکارچی شلوارش را بالا می‌آورد و با پاهای کمانی و عصبانی به شهر بازمی‌گردد. او یک اسلحه بسیار بزرگتر می خرد و به جنگل باز می گردد. او همان خرس را می بیند، هدف می گیرد و شلیک می کند. دود پاک می شود و خرس رفته است.
خرس یک بار دیگر به شانه شکارچی ضربه می زند و می گوید: “تو مته را می دانی.” شکارچی تحقیر شده شلوارش را بالا می کشد و به شهر برمی گردد و یک بازوکا می خرد. حالا که از خشم می جوشد، به جنگل باز می گردد، خرس را می بیند، هدف می گیرد و آتش می زند. انفجار بازوکا او را به پشت خود می فرستد.
همانطور که دود پاک می شود، خرس روی او ظاهر می شود و می گوید: “این واقعاً برای شکار شما نیست، درست است؟”


#شوخی

جوک روز – شکار خرس

بهترین جوک برای پنجشنبه 20 آوریل 2023 از سایت است جوک های Reddit: بامزه شوید! – شکار خرس.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید