خرید روزنامه | جوک های روز (63181)روزی سگ محبوب مردی از دنیا رفت و او را غمگین کرد. سگ او فوق العاده مفید بود و کارهایی مانند شستن ظرف ها و انجام کارها را انجام می داد. مرد غمگین تصمیم گرفت حیوان خانگی جدیدی پیدا کند تا جای خالی را پر کند.

در فروشگاه حیوانات خانگی، او از مدیر پرسید که آیا آنها حیواناتی دارند که بتوانند وظایفی مانند سگش انجام دهند. مدیر نگاهی به اطراف انداخت و گفت: ما چیز زیادی نداریم، اما این صدپا هست.

مرد با وجود شک و تردید، صدپا را به خانه برد. برای آزمایش توانایی‌هایش، از آن خواست که از یخچال آبجو بیاورد و صدپا این کار را کرد.

سپس از آن خواست که حمام کند
نیز محقق شد.

قبل از اینکه وارد حمام شود، مرد از صدپا خواست که به فروشگاه برود و روزنامه بخرد. صدپا موافقت کرد. با این حال، وقتی مرد ساعتی بعد از حمام بیرون آمد، صدپا را در پایین پله‌ها دید که هنوز به سمت فروشگاه نرفته بود.

“مگه ازت نخواستم بری مغازه؟” او سوال کرد.
صدپا پاسخ داد: “به من فرصتی بده تا کفش هایم را بپوشم!”


جوک روز – خرید روزنامه

بهترین جوک برای سه شنبه 18 آوریل 2023 از سایت است جان کریس – خرید روزنامه

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید