جوک برای یکشنبه، 16 آوریل 2023 از سایت Hand picked jokesامروز روز جهانی صدا است! یک شوخی در مورد آن پیدا کنید!

اگر خوک صدایش را از دست بدهد…
آیا ناراضی است؟

امروز صدامو از دست دادم
نمی توانم به شما بگویم چقدر آزاردهنده است.

چند صداپیشه برای تعویض لامپ نیاز است؟
شش یکی برای انجام آن، و پنج نفر برای گفتن، “آن کار به من پیشنهاد شد!”

به شلوار مورد علاقه یک راوی چه می گویید؟
شورت داستان بلند.

#روزصدای جهانی


#شوخی

جوک روز – جوک روز جهانی صدا

بهترین جوک برای یکشنبه، 16 آوریل 2023 از سایت است جوک های دستچین شده – جوک روز جهانی صدا.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید