بوسیدن سنگ بلارنی | جوک های روز (63163)گروهی از آمریکایی ها در حال تور ایرلند بودند.

یکی از زنان گروه مدام غر می‌زد: صندلی‌های اتوبوس راحت نیستند. غذا وحشتناک است. خیلی گرم است. خیلی سرد است. اقامتگاه ها افتضاح است.

گروه به محل سنگ معروف بلارنی رسیدند. راهنما توضیح داد: “بوسیدن سنگ خرچنگ در تمام زندگی شما خوش شانسی می آورد.” “متاسفانه امروز در حال تمیز کردن است، بنابراین هیچ کس نمی تواند آن را ببوسد. شاید بتوانیم فردا برگردیم.”

زن بداخلاق با صدای بلند گفت: “ما فردا نمی توانیم اینجا باشیم.” “ما یک تور کسل کننده دیگر برای شرکت داریم. بنابراین، حدس می زنم که نمی توانیم آن سنگ احمقانه را ببوسیم.”

راهنما پاسخ داد: “خب، می گویند اگر کسی را که سنگ را بوسیده است ببوسید، همان بخت و اقبال نصیب شما خواهد شد.”

زن به تمسخر گفت: “فکر می کنم سنگ را بوسیده ای.”

راهنمای عصبانی پاسخ داد: “نه خانم، اما من روی آن نشسته ام.”


#شوخی

جوک روز – بوسیدن سنگ بلارنی

بهترین جوک برای پنجشنبه، 13 آوریل 2023 از سایت است جوک های روز – بوسیدن سنگ بلارنی.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید