جوک چهارشنبه 5 آوریل 2023 از سایت جوک روزامروز روز ملی کارامل (ایالات متحده آمریکا) است. یک کارامل داشته باشید، یا تعداد کمی!

دوست دخترم دوست دارد مرا به تخت ببندد و رویم را با شکلات و کارامل بپوشاند
او یک dominatwix است

من زنانم را دوست دارم همانطور که قهوه ام را دوست دارم.
سرد متوسط، وانیل فرانسوی و کارامل چرخشی، معمولی.

چگونه هیپستر دهانش را سوزاند؟
قبل از اینکه خنک شود، یک جرعه از ونتی کارامل لاته اش را خورد

همسایه همسایه من یک مرد بستنی است، او ناپدید شد و در نهایت او را در پشت وانتش پیدا کردیم که با آبپاش، کارامل، اوره خرد شده و تکه های شکلات پوشیده شده بود.
ظاهراً از خودش بالاتر رفته!


#جوک #روز_کارامل #روز_ملی_کارامل

جوک روز – جوک کاراملی

بهترین جوک برای چهارشنبه، 5 آوریل 2023 از سایت است جوک های روز – جوک های کاراملی.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید