جوک چهارشنبه 29 مارس 2023 از سایت جوک روزیک روز خوب، کاپیتان اسمیت شجاع و خدمه ملوانانش در آبی اقیانوس دریانوردی می کردند.

ناگهان، در افق، یک کشتی با جمجمه و استخوان های متقاطع بر روی دکل خودنمایی کرد.

خدمه از کوره در رفته بودند، به دنبال پناهندگی بودند و از کاپیتان می پرسیدند که چه کاری انجام دهند.

کاپیتان اسمیت شجاع لحظه ای به کشتی در حال نزدیک شدن نگاه کرد و گفت: “پیراهن قرمز مرا بیاور.”

تماس بلافاصله توسط یک پسر کابین گرفته شد. به محض اینکه کاپیتان اسمیت پیراهن را در اختیار داشت، به مردی که در فرمان بود دستور داد مستقیم به سمت کشتی دزدان دریایی حرکت کند.

در نبرد بعدی، کشتی دزدان دریایی به کلی نابود شد.

ملوانان بعد از آن در حال بازگویی پیروزی های فردی خود بودند که شخصی از کاپیتان اسمیت پرسید که چرا قبل از نبرد پیراهن قرمز خود را خواسته است.

او پاسخ داد: “اگر مجروح می شدم، نمی خواستم اعتماد به نفس شما کم شود. به این ترتیب، هر اتفاقی برای من بیفتد، به مبارزه ادامه می دهید.”

خدمه تحسین جدیدی برای کاپیتان پیدا کردند و تمام شب درباره شجاعت او صحبت کردند.

حدود یک هفته بعد، 10 کشتی دزدان دریایی در افق ظاهر شدند. یک بار دیگر، خدمه برای رهبری به کاپیتان خود نگاه کردند.

کاپیتان اسمیت با آرامش گفت: “پسرا، شلوار قهوه ای من را بیاورید!”


#شوخی

جوک روز – کاپیتان شجاع

بهترین جوک برای چهارشنبه 29 مارس 2023 از سایت است جوک های روز – کاپیتان شجاع

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید