جوک روز جهانی مهمانی | جوک های روز (63135)امروز روز جهانی مهمانی است! مهمونی گرفتن!

مردی در مهمانی لباس دوستش حاضر شد و زنی را بر پشت خود حمل می کرد.
میزبان پرسید: “تو چه لباسی پوشیده ای؟” آن مرد پاسخ داد: من یک حلزون هستم.
میزبان در حالی که متحیر به نظر می رسید گفت: “چطور می توانی حلزون باشی در حالی که تنها چیزی که داری آن زن بر پشتت است؟”
آن مرد پاسخ داد: “اوه، این هر زن نیست، دوست من، میشل است.”


#شوخی #روز_جهانی

جوک روز – جوک روز جشن جهانی

بهترین جوک برای دوشنبه، 03 آوریل 2023 از سایت است جوک های روز – جوک روز جهانی مهمانی.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید