جوک چهارشنبه 29 مارس 2023 از سایت جان کریسروز جهانی پیانو است!

مردی با یک سگ کوچک زیر بغل وارد یک بار می شود و پشت پیشخوان می نشیند و سگ را روی چهارپایه کنارش می گذارد. متصدی بار می گوید: “ببخشید، رفیق. سگ ممنوع است.”
مرد می گوید: “اما این سگ خاصی است – پیانو می نوازد!”
متصدی بار پاسخ می دهد: “خب، اگر او بتواند آن پیانو را بنوازد، هر دوی شما می توانید بمانید و در خانه یک نوشیدنی بنوشید!”
بنابراین مرد سگ را روی چهارپایه پیانو می گذارد و سگ شروع به نواختن می کند. رگتایم، موتزارت… و سپس کمی راک اند رول می نوازد. متصدی بار و مشتریان شگفت زده می شوند.
ناگهان سگ بزرگتری وارد می شود، سگ کوچک را از بند گردن می گیرد و او را بیرون می کشاند. متصدی بار از مرد می پرسد: “این چه چیزی بود؟”
مرد پاسخ می دهد: “اوه، این مادرش بود، او می خواست او دکتر شود.”


#جوک #دکتر #walksintoabar #worldpianoday

جوک روز – سگ در حال نواختن پیانو

بهترین جوک برای چهارشنبه 29 مارس 2023 از سایت است جان کریس – سگ در حال نواختن پیانو

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید