جوک یکشنبه 12 مارس 2023 از سایت باور نتدو مرد که در همان روز محکوم به مرگ بودند، به اتاقی که صندلی برقی در آن قرار داشت هدایت شدند. کشیش آخرین مراسم را به آنها داده بود، سخنرانی رسمی توسط سرپرست ایراد شده بود و دعای پایانی در میان شرکت کنندگان خوانده شده بود. نگهبان رو به مرد اول کرد و با جدیت از او پرسید: “پسرم، آیا آخرین درخواست داری؟” مرد پاسخ داد: “بله قربان، دوست دارم. من عاشق موسیقی رقص هستم. لطفا برای آخرین بار ماکارنا را برای من بنوازید. ؟” سرپرست پاسخ داد: “مطمئنا،” رو به مرد دیگر کرد و پرسید: “خب، پسرم، شما چطور؟ درخواست نهایی شما چیست؟” مرد محکوم گفت: لطفا اول مرا بکش.

#شوخی

جوک روز – آخرین درخواست یک زندانی

بهترین جوک برای یکشنبه، 12 مارس 2023 از سایت است شبکه باور – آخرین درخواست یک زندانی

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید