آدم و حوا چه ملیتی داشتند؟یک بریتانیایی، یک فرانسوی و یک روسی در حال تماشای نقاشی آدم و حوا هستند که در باغ عدن شادی می‌کنند. بریتانیایی می‌گوید: «به ذخیره‌شان، آرامش آنها نگاه کنید». آنها باید بریتانیایی باشند.» فرانسوی مخالف است: “بیهوده”. “آنها برهنه هستند و بسیار زیبا هستند. واضح است که آنها فرانسوی هستند.” روسی خاطرنشان می کند: “نه لباس، نه سرپناه، آنها فقط یک سیب برای خوردن دارند و به آنها می گویند اینجا بهشت ​​است. آنها روسی هستند.”

#شوخی

جوک روز – آدم و حوا چه ملیتی داشتند؟

بهترین جوک برای شنبه، 11 مارس 2023 از سایت است شبکه باور – آدم و حوا چه ملیتی داشتند؟

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید