پدرخوانده | جوک های روز (63071)یک پدرخوانده مافیایی متوجه می شود که حسابدارش 10 میلیون دلار او را فریب داده است. حسابدارش ناشنوا است. این دلیلی بود که او در وهله اول به این شغل دست یافت. فرض بر این بود که یک حسابدار ناشنوا چیزی که ممکن است مجبور شود در دادگاه درباره آن شهادت دهد نمی شنود.

وقتی پدرخوانده با حسابدار در مورد 10 میلیون دلار گم شده اش روبرو می شود، وکیل خود را که زبان اشاره می داند، می آورد. پدرخوانده به وکیل می گوید: از او بپرس 10 میلیون دلاری که از من اختلاس کرده کجاست. وکیل با استفاده از زبان اشاره از حسابدار می پرسد که پول کجاست؟

حسابدار پاسخ می دهد: “من نمی دانم در مورد چه چیزی صحبت می کنید”. وکیل به پدرخوانده می‌گوید: «او می‌گوید نمی‌داند در مورد چه چیزی صحبت می‌کنی». پدرخوانده یک تپانچه را بیرون می آورد، آن را به شقیقه حسابدار می گذارد و می گوید: دوباره از او بپرس! وکیل به حسابدار امضا می‌کند: “اگر به او نگوی تو را می‌کشد”! حسابدار پاسخ می دهد: “باشه! خوب! شما برنده می شوید! پول در یک کیف قهوه‌ای است که در پشت آلونک در حیاط خلوت پسر عمویم انزو در کوئینز دفن شده است!

پدرخوانده از وکیل می پرسد: “خب، او چه گفت؟” وکیل پاسخ می دهد: “او می گوید شما توپی ندارید که ماشه را بکشید”.


جوک روز – پدرخوانده

بهترین جوک برای دوشنبه، 13 مارس 2023 از سایت است جوک های روز – پدر خوانده.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید