جوک سه شنبه 7 مارس 2023 از سایت جوک روزبعد از 25 سال ازدواج، یک روز نگاهی به همسرم انداختم و گفتم:

“عزیزم، 25 سال پیش، ما یک آپارتمان ارزان، یک ماشین ارزان داشتیم، روی یک مبل تختخواب شو می خوابیدیم و یک تلویزیون 10 اینچی سیاه و سفید تماشا می کردیم، اما من هر شب با یک جوان 25 ساله داغ می خوابیدم. طلایی.

الان خانه خوب، ماشین خوب، تخت بزرگ و تلویزیون پلاسما با صفحه بزرگ داریم، اما من با یک زن 50 ساله می خوابم. به نظرم می‌رسد که شما طرف مقابل خود را نگه ندارید.»

اما همسر من زن بسیار منطقی است.

او به من گفت که بروم بیرون و یک بلوند 25 ساله داغ پیدا کنم و مطمئن شود که من دوباره در یک آپارتمان ارزان زندگی می کنم، یک ماشین ارزان می رانم و روی یک مبل می خوابم.


جوک روز – 25 سال ازدواج

بهترین جوک برای سه شنبه، 07 مارس 2023 از سایت است جوک های روز – 25 سال ازدواج.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید