جوک برای پنجشنبه 9 مارس 2023 از سایت جوک روزمردی با یک میمون به داخل یک بار می رود. مرد در بار می نشیند و یک آبجو سفارش می دهد. متصدی بار به او آبجو می دهد و میمون مرد را در طول بار تماشا می کند.

میمون یک بادام زمینی را می گیرد و آن را کامل می بلعد، سپس یک تکه آهک را می گیرد و آن را کامل می بلعد.

در نهایت، میمون روی یک میز بیلیارد می پرد، توپ نشانه را می گیرد و موفق می شود آن را در دهانش فرو کند و سپس آن را کامل ببلعد. ساقی از مرد می پرسد: “می بینی میمونت چه کار کرده؟”

مرد از آبجوش نگاه می کند و می گوید: “نه… حالا او چه کار کرده است؟” ساقی به مرد می گوید و مرد عذرخواهی می کند، خسارت وارده را می پردازد و با میمونش می رود.

متصدی بار مرد را برای یک ماه در بار نمی بیند، اما مرد با همان میمون برمی گردد.

مرد آبجو می خواهد و متصدی بار مجبور می شود. میمون شروع به پریدن روی میله می کند، یک گیلاس را می گیرد، آن را بالا می کشد و سپس آن را بیرون می آورد و آن را کامل می بلعد.

ساقی به مرد می گوید: می بینی میمونت چیکار کرده؟!

مرد از آبجوش نگاه می کند و می گوید: “نه… حالا او چه کار کرده است؟” ساقی به او می گوید.

مرد پاسخ می دهد: “بله، او اکنون این کار را انجام می دهد… بعد از توپ سفید، او بررسی می کند تا مطمئن شود که می تواند قبل از اینکه آن را ببلعد، آن را بیرون بیاورد.”


#جوک #walksintoabar #آبجو

جوک روز – از فرصت استفاده کنید

بهترین جوک برای پنجشنبه 9 مارس 2023 از سایت است جوک های روز – از فرصت استفاده کنید.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید