هدیه کریسمس | جوک های روز (62973)روز بعد از کریسمس در کلیسایی در سانفرانسیسکو بود. کشیش مایک در بیرون به صحنه عیسی مسیح نگاه می کرد که متوجه گم شدن نوزاد عیسی در بین این مجسمه ها شد. بلافاصله کشیش مایک به سمت کلیسا چرخید تا با پلیس تماس بگیرد. اما وقتی می خواست این کار را انجام دهد، جیمی کوچولو را با یک واگن قرمز دید، و در واگن شکل کودک شیرخوار، عیسی، بود. کشیش مایک به سمت جیمی رفت و گفت: “خب جیمی، بچه شیرخوار را از کجا آوردی؟” جیمی پاسخ داد: “من او را از کلیسا گرفتم.” “و چرا او را بردی؟” جیمی با لبخندی خنده‌آمیز گفت: “خب، حدود یک هفته قبل از کریسمس، من به خداوند عیسی کوچک دعا کردم. به او گفتم اگر برای کریسمس یک واگن قرمز برای من بیاورد، من او را در اطراف بلوک در آن سوار خواهم کرد.”

جوک روز – هدیه کریسمس

بهترین جوک برای دوشنبه 30 ژانویه 2023 از سایت است شبکه باور – هدیه کریسمس.

جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید