جوک دوشنبه 16 ژانویه 2023 از سایت باور نتمردی و همسرش هر روز صبح درباره اینکه چه کسی قهوه را دم کند با هم بحث می کردند. زن گفت: «تو باید این کار را انجام دهی، چون اول تو بیدار می‌شوی و بعد برای گرفتن قهوه لازم نیست آنقدر صبر کنیم.» شوهر گفت: «تو مسئول آشپزی اینجا هستی، پس باید این کار را انجام بده، زیرا این کار توست، و من فقط می‌توانم منتظر قهوه‌ام باشم.» زن پاسخ می‌دهد: «نه، تو باید این کار را انجام دهی، و علاوه بر این، در کتاب مقدس آمده است که مرد باید قهوه بنوشد.» شوهر پاسخ می‌دهد: من نمی توانم این را باور کنم! به من نشان دهید.» پس او کتاب مقدس را آورد و عهد جدید را باز کرد و در بالای چندین صفحه به او نشان داد که واقعاً می گوید: «عبرانیان».

#شوخی

جوک روز – چه کسی باید قهوه درست کند؟

بهترین جوک برای دوشنبه، 16 ژانویه 2023 از سایت است شبکه باور – چه کسی باید قهوه درست کند؟


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید