کشتی غرق شده در جزیره | جوک های روز (62907)دو مرد در نزدیکی جزیره ای غرق شدند. هنگامی که آنها به ساحل فرود آمدند، یکی از آنها شروع به داد و فریاد کرد: “ما می میریم! ما می میریم! غذا نیست! آب نیست! ما می میریم!” مرد دوم آرام به یک نفر تکیه داد. درخت نخل. وقتی مرد اول دید دوستش چقدر آرام است، دیوانه شد و فریاد زد: “نمی فهمی؟! داریم می میریم!!” مرد دوم بدون مزاحمت پاسخ داد: “تو نمی فهمی، من درست می کنم. 100000 دلار در هفته. “مرد اول مات و مبهوت به او نگاه کرد و پرسید: “این چه فرقی می کند؟!؟ ما در جزیره ای هستیم که غذا و آب نداریم! ما می میریم!!!” دومی مرد پاسخ داد: “تو متوجه نمی شوی. من هفته ای 100000 دلار درآمد دارم و ده درصد از آن 100000 دلار در هفته می دهم. هر کجا که باشم، کشیش من مطمئناً مرا پیدا خواهد کرد!”

#شوخی

جوک روز – کشتی غرق شده در جزیره

بهترین جوک برای سه شنبه، 03 ژانویه 2023 از سایت است شبکه باور – کشتی غرق شده در یک جزیره


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید