آنچه می توانید حمل کنید بیاوریدروزی پیرمردی ثروتمند بود که می ترسید بمیرد و تمام دارایی خود را روی زمین بگذارد. پس موضوع را با خدا در میان گذاشت. او روز و شب التماس می کرد که بتواند تمام دارایی های زمینی خود را با خود ببرد. بالاخره خدا قبول کرد. او گفت که این مرد می تواند به اندازه ای که می تواند در یک چمدان جا کند. پیرمرد فوراً بیرون رفت، چمدان بزرگی خرید، تمام دارایی هایش را فروخت و چمدان را با شمش های طلا پر کرد. اندکی پس از آن پیرمرد درگذشت. چمدان بزرگ و سنگین را با ناهنجاری کشیدند و به سنت پیتر در دروازه مروارید نزدیک شد. سنت پیتر او را متوقف کرد، از او خواست که چمدانش را باز کند و سپس به او گفت که نمی تواند شمش های طلای خود را به بهشت ​​بیاورد. مرد عصبانی بود. او گفت: “تو نمی فهمی.” “من برای این کار مستقیماً از خود خدا اجازه گرفتم. او به من گفت هر آنچه را که می توانم در یک چمدان جا کنم، می توانم با خودم بیاورم.” پیتر، شانه‌هایش را بالا انداخت و به سادگی گفت: “خوبم. اما ما اینجا سنگفرش زیادی داریم.”

#شوخی

جوک روز – آنچه می توانید حمل کنید بیاورید

بهترین جوک برای دوشنبه، 02 ژانویه 2023 از سایت است شبکه باور – آنچه می توانید حمل کنید بیاورید.


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید