جوک برای سه شنبه 22 نوامبر 2022 از سایت جوکپیرمردی پسرش را صدا می کند و می گوید: گوش کن من و مادرت داریم طلاق می گیریم، چهل و پنج سال بدبختی کافی است.

“بابا، در مورد چی صحبت می کنی؟” پسر فریاد می زند

او می گوید: «دیگر نمی توانیم نگاه یکدیگر را تحمل کنیم. “من از چهره او بدم می آید و از صحبت کردن در این مورد خسته شده ام، پس به خواهرت زنگ بزن و به او بگو” و او تلفن را قطع می کند.

حالا پسر نگران است. به خواهرش زنگ می زند. میگه مثل جهنم دارن طلاق میگیرن! بلافاصله با پدرشان تماس می گیرد. “تو طلاق نمی گیری! کار دیگری نکن. ما دو نفری فردا به خانه پرواز می کنیم تا در مورد این موضوع صحبت کنیم. تا آن زمان، به وکیل زنگ نزنید و مدارک خود را ثبت نکنید. صدای من را می شنوی؟ ” تلفن را قطع می کند.

پیرمرد رو به همسرش می‌کند و می‌گوید: «باشه، هر دو برای کریسمس می‌آیند و کرایه هواپیما را خودشان پرداخت می‌کنند.


جوک روز – طلاق نمی گیری!

بهترین جوک برای سه شنبه، 22 نوامبر 2022 از سایت است جوک – طلاق نمی گیری!.


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید