ایستگاه اتوبوس شلوغ | جوک های روز (62805)در شهری شلوغ در یک ایستگاه اتوبوس شلوغ، زنی که منتظر اتوبوس بود دامن چرمی تنگ به تن داشت. وقتی اتوبوس ایستاد و نوبت سوار شدنش شد، متوجه شد که دامنش خیلی تنگ است و نمی‌تواند پایش را تا ارتفاع پله اول اتوبوس بالا بیاورد. کمی خجالت زده و با لبخندی سریع به راننده اتوبوس، دستش را پشت سرش برد تا کمی زیپ دامنش را باز کند و فکر کرد که این کار به او آنقدر سستی می دهد که بتواند پایش را بالا بیاورد.

او دوباره سعی کرد قدمی را بردارد تا متوجه شود که هنوز نتوانسته است. پس با کمی خجالت دوباره دستش را پشت سرش برد تا زیپ دامنش را کمی باز کند. برای بار دوم، قدم برداشت، و بار دیگر، و با ناراحتی او، نتوانست پایش را بلند کند. با لبخند کوچکی به راننده، او دوباره دستش را به عقب برد تا کمی بیشتر زیپ را باز کند و دوباره نتوانست قدم را بردارد.

تقریباً در همین زمان، مردی درشت اندام که پشت سرش ایستاده بود، به راحتی از کمر او را گرفت و به آرامی روی پله اتوبوس نشاند.

او بالستیک شد و به سمت سامری بالقوه برگشت و جیغ زد: “چطور جرات می کنی بدن من را لمس کنی! من حتی نمی دانم تو کی هستی!” مرد لبخندی زد و کشید: “خب، خانم، معمولاً با شما موافقم، اما بعد از اینکه زیپ مگس من را سه بار باز کردید، به نوعی فهمیدم که ما با هم دوست هستیم.”


#شوخی

جوک روز – ایستگاه اتوبوس شلوغ

بهترین جوک برای سه شنبه 15 نوامبر 2022 از سایت است جوک های روز – ایستگاه اتوبوس شلوغ


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید