جوک برای دوشنبه، 07 نوامبر 2022 از سایت باور نتیک گلف باز روز سختی را سپری می کرد و با ناراحتی گفت: “من برای یک پرنده در این سوراخ هر چیزی می دهم.” غریبه ای که در همان نزدیکی بود از جنگل کنار سوراخ بیرون رفت و زمزمه کرد: “اگر یک چهارم زندگی جنسی خود را رها کنید، تضمین می کنم که این ضربه را انجام خواهید داد.” گلف باز گفت: “باشه.” او شات را برای مرغک زد. چند سوراخ بعد، او در سوراخ دیگری مشکل داشت. او گفت: “لطفا، اجازه دهید این را برای عقاب درست کنم.” دوباره، غریبه به سمت او رفت و گفت: “اگر یک چهارم دیگر از زندگی جنسی خود را رها کنی، عقاب را درست می کنی.” گلف باز گفت و برای عقاب شوت زد. در سوراخ هجدهم، گلف باز برای برنده شدن به عقاب نیاز داشت. مرد غریبه دوباره بلند شد و گفت: “اگر نیمه آخر زندگی جنسی خود را رها کنی، عقاب را برنده می کنی.” مرد غریبه در حالی که به باشگاه برگشت، کنار او رفت و گفت: “فکر می کنم باید به شما اطلاع دهم که من شیطان هستم و از این به بعد زندگی جنسی نخواهید داشت.” گلف باز رو به او کرد، لبخند زد و گفت: , “از آشنایی با شما خوشحالم، نام من پدر اومالی است!”

#شوخی

جوک روز – معامله گلف باز با شیطان

بهترین جوک برای دوشنبه، 07 نوامبر 2022 از سایت است شبکه باور – معامله گلف باز با شیطان.


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید