جوک برای شنبه 05 نوامبر 2022 از سایت باور نتمولدون تنها در روستای ایرلند زندگی می کرد و فقط یک سگ خانگی برای شرکت داشت. یک روز سگ مرد و مولدون نزد کشیش محله رفت و گفت: “پدر، سگ من مرده است. آیا می توانی برای آن موجود بیچاره یک عشاء بخوانی؟” پدر پاتریک پاسخ داد، “می ترسم که نه. ما نمی توانیم برای یک حیوان در کلیسا خدماتی داشته باشیم. اما فرقه جدیدی در پایین خط وجود دارد، و چیزی نمی توان گفت که آنها چه اعتقادی دارند. شاید آنها کاری برای این موجود انجام دهند. “مولدون گفت: “من فوراً می روم پدر. آیا فکر می کنی 5000 دلار برای اهدای خدمات کافی است؟” پدر پاتریک بانگ زد: “مریم شیرین، مادر عیسی! چرا به من سگ را نگفتی؟” کاتولیک بود؟”

#شوخی

جوک روز – مولدون عزادار موت خود است…

بهترین جوک برای شنبه، 05 نوامبر 2022 از سایت است شبکه باور – مولدون عزادار موت خود است ….


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید