جوک برای جمعه، 04 نوامبر 2022 از سایت باور نتاین چهار خاخام یک سری استدلال های کلامی داشتند و سه نفر همیشه در برابر چهارمی موافق بودند. یک روز، خاخام عجیب و غریب، پس از عبارت معمول “3 به 1، اکثریت قوانین” که نشان می داد او دوباره شکست خورده بود، تصمیم گرفت به یک مقام بالاتر متوسل شود. “اوه، خدا!” او گریه. “من در قلبم می دانم که من درست می گویم و آنها اشتباه می کنند! لطفاً یک نشانه به من بدهید تا آن را به آنها ثابت کنم!” یک روز زیبا و آفتابی بود. به محض اینکه خاخام نمازش را به پایان رساند، ابر طوفانی بر فراز آن چهار نفر در آسمان حرکت کرد. یک بار غر زد و حل شد. “نشونه ای از طرف خدا! ببین درست میگم، میدونستم!” اما سه نفر دیگر مخالفت کردند و اشاره کردند که ابرهای طوفانی در روزهای گرم تشکیل می شوند. بنابراین خاخام دوباره دعا کرد: “خدایا، من به علامت بزرگتری نیاز دارم تا نشان دهم که من درست می گویم و آنها اشتباه می کنند. پس خواهش می کنم، خدا، بزرگتر امضاء کردن!” این بار چهار ابر طوفانی ظاهر شدند، به سمت یکدیگر هجوم آوردند تا یک ابر بزرگ را تشکیل دهند، و صاعقه ای به درختی در تپه ای نزدیک برخورد کرد. خاخام گریه کرد، اما دوستانش اصرار داشتند که هیچ اتفاقی نیفتاده است که نتوان آن را با دلایل طبیعی توضیح داد. خاخام آماده می شد تا یک علامت بسیار بزرگ بخواهد، اما همانطور که گفت: “خدایا…” آسمان. سیاه شد، زمین لرزید، و صدایی عمیق و پرفروغ بلند شد: «HEEEEEEEEE’s RIIIIIIIGHT!» خاخام دستانش را روی باسنش گذاشت، به سمت سه نفر دیگر چرخید و گفت: «خب؟» «پس،» یکی از آنها شانه بالا انداخت. خاخام های دیگر، “اکنون 3 به 2 است.”

#شوخی

جوک روز – خارج از خاخام عجیب

بهترین جوک برای جمعه، 04 نوامبر 2022 از سایت است شبکه باور – خاخام عجیب بیرون.


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید