جوک چهارشنبه 02 نوامبر 2022 از سایت باور نت



کشیشی در جنگل پیاده روی می کرد که ناگهان شیر کوهی ظاهر شد و آماده بود تا مرد را به طور کامل ببلعد. کشیش به سرعت به زانو در می آید، به آسمان نگاه می کند و دعا می کند: “خدای عزیز، لطفا به این شیر رحمت بیاموز و به او دین بده.” آوازی از فرشتگان شنیده می شود که پرتوی نور بر شیر کوه می تابد. سپس شیر به زانو در می‌آید، به آسمان نگاه می‌کند و دعا می‌کند: “خدای عزیز، تو را به خاطر این غذایی که قرار است دریافت کنم، برکت بده.”

#شوخی

جوک روز – شیر کوه مهربان

بهترین جوک برای چهارشنبه، 02 نوامبر 2022 از سایت است شبکه باور – شیر کوهی مهربان.


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید