جوک شنبه 17 سپتامبر 2022 از سایت باور نتپس از کلیسا، جانی کوچک و برادرش به ماهیگیری روی یخ می روند. جانی کوچولو شروع به حفاری روی یخ می‌کند که صدایی از بالا می‌گوید: “جوان، آن پایین ماهی نیست.” جانی کوچولو از برادرش می‌پرسد: “این کیست؟” برادرش پاسخ می‌دهد: “نمی‌دانم.” جانی کوچولو دوباره شروع به حفاری می‌کند و صدا دوباره می‌گوید: «برای بار دوم، هیچ ماهی آن پایین نیست.» جانی کوچولو از برادرش می‌پرسد: «می‌تواند خدا باشد؟» برادرش دوباره پاسخ می‌دهد: «نمی‌دانم. جانی کوچولو دوباره شروع به حفاری می‌کند و صدا یک‌بار دیگر می‌گوید: «ای جوان، برای آخرین بار، به تو می‌گویم ماهی آن پایین نیست.» جانی به بالا نگاه می‌کند و می‌پرسد: «توی خدا؟» صدا. می گوید: “نه، من مدیر هستم و پیست بازی بسته است.”

#شوخی

جوک روز – یک روز خوب برای ماهیگیری روی یخ

بهترین جوک برای شنبه 17 سپتامبر 2022 از سایت است شبکه باور – یک روز خوب برای ماهیگیری روی یخ.


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید