جوک سه شنبه 13 سپتامبر 2022 از سایت باور نتخدای عزیز چرا یکشنبه یکشنبه است؟ فکر می کردم قرار است روز استراحت ما باشد. تام ال.خدای عزیز، من یکشنبه به این عروسی رفتم و آنها دقیقاً در کلیسا بوسیدند! خوب است؟ نیل خدای عزیز، اگر یکشنبه مرا در کلیسا تماشا کنی، کفش های جدیدم را به تو نشان خواهم داد. میکی دی. من قبلاً چیزی نخواستم. می تونی نگاهش کنی. بروس عزیز خدا، اگر مثل علاءالدین یک چراغ جن به من بدهی، من هر چیزی که بخواهی به تو می دهم، به جز پولم یا ست شطرنجم. رافائل خدای عزیز، لطفاً یک تعطیلات دیگر بین کریسمس و عید پاک بگذار در حال حاضر هیچ چیز خوبی در آنجا وجود ندارد. گرگ عزیز خدا، لطفاً دنیس کلارک را در تابستان امسال به اردوگاه دیگری بفرستید. پیتر خدای عزیز، لازم نیست نگران من باشید. من هر دو طرف را نگاه می کنم. دین عزیز، آیا تو واقعاً نامرئی هستی یا این فقط یک حقه است؟ داگ عزیزم، من می خواهم وقتی بزرگ می شوم، مثل بابام باشم، اما نه با موهای زیاد. سام خدای عزیز، من آمریکایی هستم. تو چی هستی؟ رابرت خدای عزیز، اگر نمی گذاشتی دایناسور منقرض شود، ما این کشور را نداشتیم. تو کار درستی کردی. جاناتان خدای عزیز، شاید قابیل و هابیل همدیگر را نمی کشتند اگر اتاق خودشان را داشتند. با برادرم کار می کند. لری عزیز خدا، فکر نمی کنم کسی بتواند خدای بهتری باشد. خوب، فقط می‌خواهم بدانی که نمی‌گویم چون تو از قبل خدا هستی. چارلز خدای عزیز، فکر نمی‌کردم نارنجی با بنفش همخوانی داشته باشد تا اینکه غروب خورشیدی که در روز پنج‌شنبه ساختی را دیدم. باحال بود! یوجین-

جوک روز – نامه هایی از پسران کوچک به خدا

بهترین جوک برای سه شنبه، 13 سپتامبر 2022 از سایت است شبکه باور – نامه هایی از پسران کوچک به خدا.


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید