ساعت در بهشت ​​| جوک های روز (62687)مردی مرد و به دروازه مروارید رسید. سنت پیتر به او سلام می کند و می گوید: “خوش آمدی. بیا با من قدم بزن تا به تو نشان دهم که کجا می مانی.” در حالی که آنها در مسیر قدم می زنند، متوجه ساعت های روی حصار طلایی بهشت ​​می شود. او از سنت پیتر می پرسد: “این همه ساعت برای چیست؟” پیتر پاسخ می دهد: “آنها ساعت برای همه افراد در جهان هستند. برای هر دروغی که می گویید یک بار کلیک می کنند.” وقتی به جایی می رسند که مرد در آنجا اقامت دارد، او از روی کنجکاوی می پرسد: “من هیچ سیاستمداری ندیدم. ساعت ها. کجا نگهداری می شوند؟” St. پیتر با آرامش پاسخ می دهد: “مردم اینجا از آنها به عنوان طرفدار استفاده می کنند.”

#شوخی

جوک روز – ساعت در بهشت

بهترین جوک برای دوشنبه، 29 آگوست 2022 از سایت است شبکه باور – ساعت در بهشت


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید