جوک یکشنبه 28 آگوست 2022 از سایت باور نتدو راهبه یک شب در خیابانی بسیار تاریک به خانه می رفتند. یکی از راهبه ها به دلیل استعدادش برای اعداد، خواهر ریاضی و راهبه دیگر به دلیل استعداد او برای استدلال، خواهر منطقی نامیده شد. آنها به زودی متوجه شدند که مردی آنها را تعقیب می کند. آنها سرعت می گرفتند، او هم سرعت می گرفت. آنها می ایستند و او می ایستد. خواهر ریاضی شروع به ترسیدن کرد. “اوه عزیزم…این مرد الان 2.5 بلوک داره تعقیبمون میکنه! چی میخواد؟” خواهر منطقی پاسخ داد: “این فقط منطقی است.” او می خواهد راهش را با ما داشته باشد.» “آه خدای عزیز!” خواهر ریاضی فریاد زد. آنها سعی کردند تا آنجا که می توانند سریع حرکت کنند، اما مرد در حال به دست آوردن آنها بود. 3.5 دقیقه دیگر او پیش ما خواهد بود! خواهر ریاضی فریاد زد. “چه کنیم؟” خواهر منطقی با خونسردی گفت: اوه، این منطقی است. من و شما باید از هم جدا شویم. راهبه ها بدون اینکه سوال دیگری بپرسند از هم جدا شدند. خواهر ریاضی که می توانست سریعتر بدود، خود را به صومعه رساند در حالی که مرد بعد از Sister Logical بلند شد. چند دقیقه بعد از ورود خواهر ریاضی به صومعه، خواهر منطقی وارد شد. خواهر ریاضی نفس نفس زد: “خواهر، من خیلی خوشحالم که شما را می بینم.” “7.6 دقیقه بیشتر طول کشید تا به خانه رسیدی. من خیلی نگران بودم! به نام بهشت ​​چگونه فرار کردی؟” خواهر منطقی شروع کرد و نفس تازه کرد. “او به من رسید و مرا گرفت. من می دانستم او چه می خواهد. بنابراین، عادتم را ترک کردم.” “اوه عزیزم، خواهر. پس چی؟” “شلوارشو پایین کشید…” “اوه خواهر…!” خواهر ریاضی فریاد زد. “بعد از آن چه اتفاقی افتاد؟!” خواهر منطقی توضیح داد: «خب، این منطقی است. “راهبه ای که عادتش به بالا است می تواند خیلی سریعتر از مردی که شلوارش پایین است بدود!”-

#شوخی

جوک روز – خواهر ریاضی و خواهر منطقی

بهترین جوک برای یکشنبه، 28 آگوست 2022 از سایت است شبکه باور – خواهر ریاضی و خواهر منطقی.


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید