جوک برای پنجشنبه، 01 سپتامبر 2022 از سایت جوک های روزپیرمردی روی نیمکتی در مرکز خرید نشسته بود که مرد جوانی با موهای سیخ دار آمد و کنارش نشست. موهای پسر زرد، سبز، نارنجی و بنفش بود. دور چشمش آرایش مشکی داشت. پیرمرد فقط به او خیره شد.
بالاخره پسر گفت: “چی شده پیرمرد، تا حالا تو زندگیت کار وحشی نکردی؟”
پیرمرد کمی فکر کرد و پاسخ داد: “خب بله، من یک بار مست شدم و با یک طوطی رابطه جنسی داشتم. فقط فکر می کردم که آیا تو پسر من هستی؟”


#شوخی

جوک روز – رنگ مو

بهترین جوک برای پنجشنبه، 01 سپتامبر 2022 از سایت است جوک های روز – رنگ مو.


به ما بپیوندید در واتس اپ


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید