جوک برای سه شنبه، 23 آگوست 2022 از سایت Smilezillaهری اخیراً احساس بیماری کرده بود و سرانجام پس از اصرار همسرش سوزی متقاعد شد که دکتر را ببیند.
پس از یک معاینه کامل و تفکر زیاد، دکتر آماده بود تا به هری و سوزی بسیار نگران، پیش‌بینی او را بگوید: هری خیلی استرس داشت. او به 6 ماه آرامش محض نیاز دارد.
سوزی، بسیار آشفته، دفترچه یادداشت خود را بیرون آورد تا شروع به نوشتن لیست سفارشات خود برای این ماه های آرامش کند.
“چگونه باید در مورد آن اقدام کنم؟” از هری پرسید.
دکتر گفت: باشه، من دوست دارم همسرت روزی چهار بار یک مسکن بخورد…

جوک روز – هری تحت استرس

بهترین جوک برای سه شنبه، 23 آگوست 2022 از سایت است اسمایلزیلا – هری تحت استرس.


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزار توسعه می‌دهند یا هر کاری با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای بقیه خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید