جوک چهارشنبه 5 ژانویه 2022 از سایت جوک روزیک شب در یک بار محلی که تعداد زیادی شکارچی گوزن در آن رفت و آمد می کردند و منتظر روز افتتاحیه فصل آهو بودند، کلانتر محلی محل را برای رانندگان مست احتمالی باز کرد.
همانطور که او منتظر بود، در نهایت یک مشتری از بار خارج شد، کلیدهایش را جستجو کرد، آنها را در سه ماشین مختلف امتحان کرد تا اینکه بالاخره ماشینش را پیدا کرد، داخل شد و سرش را روی فرمان گذاشت. معاون می‌دانست که راننده مست خود را دارد، بنابراین اکنون تنها کاری که باید می‌کرد این بود که منتظر بماند تا موتورش را روشن کند و از قفل خارج شود.
چند ساعتی گذشت و بیشتر شکارچیان آهو تا آن زمان رفته بودند، که حامی ناگهان سرش را بلند کرد، ماشین را بالا برد و مانند خفاش از جهنم از محوطه بیرون راند. معاون او را تعقیب کرد و بلافاصله او را متوقف کرد. او تست تنفس o-lizer را انجام داد و 0.00 نشان داد.

راننده مست می شود

معاون گیج از راننده پرسید لعنتی چه خبر است؟ راننده با بی گناهی به او نگاه کرد و گفت: “خب، امشب من طعمه تعیین شده هستم.”


#شوخی

جوک روز – مستی تعیین شده

بهترین جوک برای چهارشنبه 05 ژانویه 2022 از سایت است جوک های روز – مست تعیین شده است.


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند، یا هر کاری با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید