جوک سه شنبه 16 آگوست 2022 از سایت باور نتدر طول تمرین عروسی، داماد با یک پیشنهاد غیر معمول به کشیش نزدیک شد. «ببین، اگر نذر عروسی را عوض کنی، 100 دلار به تو می‌دهم. وقتی به قسمتی رسیدید که من قول می دهم “عشق، احترام و اطاعت” و “ترک همه دیگران، برای همیشه به او وفادار باشم”، اگر آن بخش را کنار بگذارید، سپاسگزار خواهم بود. او پول نقد را به کشیش داد و رفت. روز عروسی فرا رسید. وقتی نوبت به نذر داماد رسید، کشیش در چشمان جوان نگاه کرد و گفت: آیا به او قول می‌دهی به او سجده کنی، از هر فرمان و خواسته‌اش اطاعت کنی، صبحانه را در رختخواب او سرو کنی و قسم بخوری. تا ابد در پیشگاه خدا و همسر دوست داشتنی ات که تا زمانی که هر دو زنده هستید، هرگز به زن دیگری نگاه نخواهید کرد؟» داماد آب دهانش را قورت داد و به اطراف نگاه کرد و سپس با صدایی ریز گفت: «می‌کنم.» بعد از مراسم، داماد کشیش را کنار کشید و هی زمزمه کرد: «فکر می‌کردم معامله کرده‌ایم.» کشیش 100 دلار را دوباره به دست مرد داد و زمزمه کرد: «پدر عروس پیشنهاد بسیار بهتری به من داد.»

#شوخی

جوک روز – پیشنهاد عروسی

بهترین جوک برای سه شنبه 16 آگوست 2022 از سایت است شبکه باور – پیشنهاد عروسی


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزار توسعه می‌دهند یا هر کاری با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای بقیه خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید