جوک دوشنبه 22 آگوست 2022 از سایت باور نتمردی میانسال با انبوهی از شکایات برای معاینه به مطب دکتر می رود. دکتر به تنهایی با زن مرد صحبت می کند و می گوید: “مشکل شوهرت نیست، اگر روزی دو وعده غذا برای او درست می کنی، بگذار ورزش هایش را تماشا کند. زیاد از او شکایت نکن و از او بخواه. گوش کن. قرار گرفتن او را با پدر و مادرش محدود کن و هفته ای یک بار با او عشق ورزی کن. سپس احتمالاً 20 سال دیگر زنده خواهد ماند.» او به کنار شوهرش در اتاق انتظار برمی گردد. او می پرسد،
“دکتر به شما چه گفت؟”
“به زودی خواهی مرد عزیزم.”

جوک روز – عزیزم، دکتر چی گفت؟

بهترین جوک برای دوشنبه، 22 آگوست 2022 از سایت است شبکه باور – عزیزم دکتر چی گفت؟


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند، یا هر کاری با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید