جوک برای پنجشنبه 18 آگوست 2022 از سایت باور نتجان یک عضو وفادار گروه کر بود، اما او نمی توانست آهنگی را حمل کند. بدتر از همه، او با صدای بلند آواز می خواند و دیگران را وادار می کرد که بدون کلید بخوانند. بدون موفقیت، مدیر گروه کر سعی کرده بود جان را از شرکت در گروه کر منصرف کند. مدیر گروه کر از کشیش کمک خواست تا جان از گروه کر خارج شود. کشیش پذیرفت که تلاش کند. کشیش سعی کرد وظایف و مسئولیت هایی را بیابد که با حضور جان در تمرین گروه کر تداخل داشته باشد یا او را از اتاق کر در صبح یکشنبه دور نگه دارد. با این حال جان هیچ یک از وظایف یا مسئولیت‌ها را قبول نکرد و اظهار داشت که از وظایف خود به عنوان یک عضو وفادار گروه کر کوتاهی نمی‌کند. در نهایت، مدیر گروه کر به کشیش اولتیماتوم داد: «یا راهی پیدا می‌کنی که جان را از گروه کر بیرون بیاوری یا من از سرپرستی گروه کر استعفا می‌دهم.» بنابراین، کشیش با ناراحتی بسیار، یک شب در خانه جان را صدا کرد و گفت. “جان، من باید از تو بخواهم که از گروه کر خارج شوی.” جان شوکه شد و پرسید: “چرا چنین چیزی را می پرسید؟ ما به همه خواننده هایی که می توانیم به دست آوریم نیاز داریم.” کشیش پاسخ داد: “خب جان، مردم از آواز خواندن تو شاکی هستند.” “چند تا؟” پاسخ جان بود. کشیش که نمی خواست خیلی تند باشد و بپذیرد که تقریباً همه در جماعت شکایت کرده اند، گفت: “بیش از ده ها شکایت دریافت کرده ام.” “متاسفم، کشیش، این کافی نیست. من شکایات بسیار بیشتری در مورد موعظه شما شنیده ام و شما هنوز دست از کار نکشیده اید.”-

#شوخی

جوک روز – وادار کردن جان به ترک

بهترین جوک برای پنجشنبه 18 آگوست 2022 از سایت است شبکه باور – وادار کردن جان به ترک.


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزار توسعه می‌دهند یا هر کاری با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای بقیه خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید