جوک برای جمعه، 06 مه 2022 از سایت Smilezillaبن با همسر و مادرشوهرش به سافاری رفت. یک روز عصر، در حالی که هنوز در اعماق جنگل بود، خانم از خواب بیدار شد و دید که مادرش رفته است. با عجله به سوی شوهرش، او اصرار داشت که هر دو برای یافتن مادرش تلاش کنند.
بن تفنگش را برداشت، ویسکی برداشت و شروع به جستجوی او کرد. در محوطه‌ای نه چندان دور از اردوگاه، به منظره‌ای دلخراش برخوردند: مادرشوهر در برابر بوته‌ای ضخیم و غیرقابل نفوذ تکیه داده شده بود و یک شیر نر بزرگ روبه‌روی او ایستاده بود.
زن گفت: چه کنیم؟
بن گفت: «هیچی، شیر خودش را به این آشفتگی کشانده، بگذار خودش را از آن خلاص کند.»

#شوخی

جوک روز – بن با وای خود به سافاری رفت…

بهترین جوک برای جمعه، 06 مه 2022 از سایت است اسمایلزیلا – بن با وای خود به سافاری رفت ….


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید