جوک یکشنبه 02 ژانویه 2022 از سایت جوک روزهنگام سرو غذا همه دور میز نشسته بودند. وقتی لوگان کوچک بشقابش را دریافت کرد، بلافاصله شروع به خوردن کرد.
مادرش به او یادآوری کرد: «لوگان، صبر کن تا نمازمان را بخوانیم».
پسر کوچولو پاسخ داد: «لازم نیست.
مادرش اصرار کرد: «البته که می کنی، قبل از غذا در خانه نماز می خوانیم».
لوگان توضیح داد: “این در خانه ماست، اما اینجا خانه مادربزرگ است و او می داند چگونه آشپزی کند.”


#شوخی

جوک روز – قبل از غذا دعا کنید

بهترین جوک برای یکشنبه، 02 ژانویه 2022 از سایت است جوک های روز – قبل از غذا دعا کنید.


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند، یا هر کاری با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک های روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک هایی که از آن می آید شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید