جوک جمعه 12 آگوست 2022 از سایت باور نتهنگام خرید از یک فروشگاه مواد غذایی، دو راهبه از کنار بخش آبجو، شراب و مشروبات الکلی عبور کردند. یکی از دیگری پرسید که آیا او یک آبجو میل دارد یا خیر. راهبه دوم پاسخ داد که در واقع، داشتن یک آبجو بسیار خوب است، اما او از خرید آن احساس ناراحتی می کند. راهبه اول پاسخ داد که او بدون مشکل با آن برخورد خواهد کرد. او یک بسته شش تایی را برداشت و به صندوقدار برد. صندوقدار تعجب کرد، بنابراین راهبه گفت: “این برای شستن موهایمان است.” صندوقدار بدون اینکه چشمی به هم بزند، دستش را زیر پیشخوان برد و بسته ای از چوب چوب شور را در کیسه آبجو گذاشت. “بیگودی ها روی من هستند. “-

جوک روز – راهبه کسب و کار شما

بهترین جوک برای جمعه، 12 آگوست 2022 از سایت است شبکه باور – راهبه کسب و کار شما.


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند، یا هر کاری با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک های روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید