جوک برای جمعه، 03 دسامبر 2021 از سایت Smilezillaمراسم تشییع جنازه زنی که به تازگی درگذشته در کنیسه برگزار می شود. در پایان سرویس، حاملان در حال حمل تابوت به بیرون هستند که به طور تصادفی به دیواری برخورد می کنند که تابوت را به هم می زند.
صدای ناله ضعیفی را می شنوند. آنها تابوت را باز می کنند و متوجه می شوند که زن واقعاً زنده است. او 10 سال دیگر زندگی می کند و سپس می میرد.
مجدداً در همان کنیسه مراسمی برپا می شود و در پایان مراسم، پالداران دوباره تابوت را حمل می کنند.
همانطور که آنها راه می روند، شوهر فریاد می زند: “مراقب دیوار باش!”

#شوخی

جوک روز – مراسم تشییع جنازه در حال برگزاری است…

بهترین جوک برای جمعه، 03 دسامبر 2021 از سایت است اسمایلزیلا – مراسم تشییع جنازه در حال برگزاری است ….


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک های روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید