بولتن کلیسا بلوپرها: فرش ها و لباس های گروه کریک سیستم بلندگوی جدید در کلیسا نصب شده است. توسط یکی از اعضای ما به افتخار همسرش داده شده است. یکشنبه هفته آینده یک مجموعه ویژه برای پرداخت هزینه فرش جدید گرفته می شود. همه کسانی که مایل به انجام کاری روی فرش جدید هستند، جلو می آیند و یک تکه کاغذ می گیرند. به دلیل اضافه شدن چندین عضو جدید و خراب شدن تعدادی از اعضای قدیمی، در حال حاضر به هشت لباس کر جدید نیاز است. پیشاهنگی ها در حال نجات قوطی های آلومینیومی هستند. ، بطری ها و سایر مواردی که باید بازیافت شوند. عواید آن صرف فلج کردن کودکان خواهد شد. کمیته امداد 25 بازدیدکننده را برای تماس با افرادی که به هیچ کلیسایی مبتلا نیستند دعوت کرده است. لطفاً کمک مالی خود را همراه با فرد متوفی که می خواهید به خاطر بسپارید، در پاکت قرار دهید. خانم های کلیسا هر نوع لباسی را کنار گذاشته اند. آنها ممکن است بعدازظهر جمعه در زیرزمین دیده شوند. در صفحه اصلی وب سایت اینترنتی کلیسای انجیلی لوتری در کانادا: “کنوانسیون در یک نمایش تقریباً ناشناس، ارتباط کامل با کلیسای انگلیکن کانادا را تایید کرد.” در تعطیلات است می توان به منشی کلیسا ماساژ داد. از حضار تقاضا می شود تا پایان رکود سر جای خود بمانند. اطلاعیه: “هزینه حضور در همایش روزه و نماز شامل وعده های غذایی می باشد.” دستور جلسه به تصویب رسید. صورتجلسه تصویب شد. وزیر مالی گزارشی از اندوه ارائه کرد. پیشنهاد سرپرستی: “عیسی همه چیز را پرداخت.”

جوک روز – بولتن کلیسا Bloopers: Carpets and Choir Robes

بهترین جوک برای چهارشنبه 10 آگوست 2022 از سایت است شبکه باور – Bloopers بولتن کلیسا: فرش و لباس گروه کر.


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند یا هر کاری را با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک های روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید