جوک سه شنبه 02 آگوست 2022 از سایت باور نتپس از کوتاه کردن موهای زیبا، دکتر از آرایشگر می پرسد: “من چقدر به تو بدهکارم؟” آرایشگر پاسخ می دهد: «اوه، من هیچ وقت از دکتر پول نمی گیرم. “همه شما کار خوب و مهمی انجام می دهید.” صبح روز بعد، آرایشگر به مغازه‌اش می‌رسد و یک یادداشت تشکر و یک بطری شراب را از دکتر می‌بیند. بعداً همان روز، یک افسر پلیس به همان آرایشگاه می‌رود. بعد از یک کوتاه کردن موی زیبا، اداره پلیس از آرایشگر می پرسد: “من چقدر به تو بدهکارم؟” آرایشگر پاسخ می دهد: «اوه، من هرگز یک افسر پلیس را متهم نمی کنم. “همه شما کار خوب و مهمی انجام می دهید.” صبح روز بعد، آرایشگر به مغازه اش می رسد و یک یادداشت تشکر و یک جعبه آب نبات از افسر پلیس در آستانه خانه اش پیدا می کند. بعداً در همان روز، یک کشیش وارد همان آرایشگاه می شود. کشیش بعد از کوتاه کردن موی زیبا از آرایشگر می پرسد: “من چقدر به تو بدهکارم؟” آرایشگر پاسخ می دهد: «اوه، من هرگز به کشیش اتهام نمی زنم. “همه شما کار خوب و مهمی انجام می دهید.” صبح روز بعد، آرایشگر به مغازه اش می رسد و دوازده کشیش را در آستانه خانه اش می بیند.

جوک روز – آرایشگر سخاوتمند

بهترین جوک برای سه شنبه، 02 اوت 2022 از سایت است شبکه باور – آرایشگر سخاوتمند.


جوک خنده دار روز جوک با دقت انتخاب شده است. هدف این است که هر روز شوخی خنده دار داشته باشید.
افراد مختلف جوک های مختلف را خنده دار می دانند، بنابراین شوخی نمی تواند سلیقه همه را برآورده کند. برخی از مردم جوک های وکیل را دوست دارند، برخی دیگر جوک های وکیل را خنده دار نمی دانند.
افرادی که نرم‌افزاری را توسعه می‌دهند، یا هر کاری با نرم‌افزار انجام می‌دهند، برخی چیزهای گیک را خنده‌دار می‌دانند، اما ممکن است برای دیگران خنده‌دار نباشد.
ما سعی می کنیم هر روز بهترین جوک ها را ارائه کنیم. اما بستگی به سایت هایی دارد که از آنها جوک می گیریم. علاوه بر جوک، عکس های خنده دار و فیلم های خنده دار را پیدا کنید. آرشیو عالی تا اینجا، سالها جوک جمع آوری شده.

توجه داشته باشید: تمام جوک های موجود در این وب سایت متعلق به سایت هایی است که از آنها جمع آوری شده است. وب سایت جوک روز مسئولیتی در قبال محتوای جوک ها ندارد. ما قصد توهین نداریم، فقط به دنبال یک خنده خوب هستیم!! اگر از هر یک از جوک ها ناراحت شدید، لطفاً به سایت جوک ها شکایت کنید.


این سایت از کوکی ها برای ذخیره اطلاعات در رایانه شما استفاده می کند. برخی برای کمک به سایت به درستی ضروری هستند. دیگران به ما بینشی در مورد نحوه استفاده از سایت می دهند و به ما کمک می کنند تا تجربه کاربری را بهینه کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی ما را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید